Krakowska Fala

O firmie

Nasza wypożyczalnia kajaków funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Spieszymy z pomocą… tym mieszkań„com i turystom, którzy szukają pomysł‚u na nudę w Krakowie. Krakowska Fala zlokalizowana jest nad brzegiem Wisł‚y tuż przy moście Piłsudskiego . Nasza wypożyczalnia kajaków zapewnia sprzę™t na spł‚yw kajakowy w okresie sezonowym (przy korzystnej pogodzie trwa od 15 kwietnia do 15 pażdziernika) od 10.00 do 20.00 (weekend i Śšwię™ta), od 15.00 do 20.00 (dni robocze) lub do zmroku

W asortymencie posiadamy kajaki 1-osobowe (1 model Expression Exp.14 oraz 1 model Expresstion Exp.15 marki Perception) oraz 2-osobowe (7 modeli Vista Standard oraz 1 model Horizon Exp marki Perception). Jeżeli chciał‚byś› spróbować‡ spływu kanoe po Wiś›le, to także znajdziesz cos› dla siebie. Posiadamy bowiem w asortymencie model kanoe Apache 16 marki Rainbow. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i do kontaktu z przedstawicielem wypożyczalni kajaków Krakowska Fala. Kajaki rezerwować‡ można albo osobiś›cie albo telefonicznie. W okresie sezonowym, z racji zainteresowania spływem kajakowym po Wiś›le, bezpieczniej jest zadzwonić‡ wcześniej i mieć pewność‡, że sprzę™t o danej porze będzie dostępny.

W ofercie, oprócz kajaków, posiadamy także motorówkę™. Jej wypożyczenie nie stanowi problemu – podobnie jak w przypadku kajaku nie potrzebujemy żadnych uprawnień„ ani pozwoleń„. Przekonacie się™, że motorówka jest bardzo prosta w prowadzeniu. Ponadto, na miejscu obecny bę™dzie instruktor, który wszystko wyjaś›ni i w razie potrzeby powtórzy.